Klub dziecięcy pełen wrażeń

Magiczny Domek

Magiczny Domek to najmłodszy projekt Studia Wrażeń, który jest odpowiedzią na potrzeby rodziców poszukujących dla swoich dzieci bezpiecznej przestrzeni. Przestrzeni, w której będą wolne, szczęśliwe. Przestrzeni, w której rozkwitną najpiękniej, jak potrafią.

Różnorodność zajęć umożliwi Twojemu dziecku odkrycie własnych pasji. Będzie uczestniczyło w zajęciach kulinarnych, muzycznych, teatralnych, małego majsterkowicza, języka angielskiego.

Nie ma złej pogody, jest tylko nieodpowiednie ubranie. Jeśli pomożesz dzieciom pokochać naturę, będą się o nią troszczyły, bo każdy dba o to, co kocha. O bliskość Twojego dziecka z przyrodą i postawy proekologiczne zadbamy w każdą porę roku. Kierujemy się metodami skandynawskimi i czerpiemy z edukacji leśnej.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci w wieku 18 mc do 3  lat. Do grupy można dołączyć w każdej chwili, zależne jest to jedynie od dostępności miejsc. Przez pierwszy tydzień trwa okres adaptacyjny, w którym pomagamy rodzicom i ich dzieciom przyzwyczaić się do nowej sytuacji. W ramach projektu oferujemy całodzienną opiekę w godzinach od 7:30 do 16:30 wraz z wyżywieniem. 

Miesięczny koszt uzależniony jest od ilości godzin pobytu dziecka. Ceny zaczynają się od 650 zł + wyżywienie płatne dodatkowo

Galeria Klubu Dziecięco

Klub Dziecięcy Żory

Zarezerwuj miejsce

Inspiracją do zaprojektowania i budowy Magicznego Domku było Twoje dziecko.

Twoje dziecko jest wyjątkowe, dlatego powinno się rozwijać wg własnych możliwości – bez oceniania, pośpiechu, rywalizacji. Inspiracją jest tu dla nas pedagogika Montessori.

Dzieciom należy poświęcić maksimum uwagi, a one najlepiej czują się w ograniczonej liczbie bodźców, dlatego nasza grupa jest niewielka. 

Pytania? 724 748 787