Najpopularniejsze urodzinki w Żorach

Jesteśmy specjalistami w organizowaniu wyjątkowych i niezapomnianych przyjęć urodzinowych dla dzieci. Wiemy, że najmłodsi mają różne upodobania, dlatego mamy wiele tematów urodzinowych do wyboru. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do wynajmu sali. Proponujemy również opiekę animatora, który zorganizuje Solenizantowi i Jego Gościom pełną wrażeń zabawę zgodnie z wybranym tematem.

Co oferujemy?

Do dyspozycji na czas organizacji przyjęcia oddajemy dwie sale:

  • Ogród z tarasem, z którego zawsze chętnie korzystamy jako przestrzeń do zabawy podczas słonecznych dni.
  • Salę zabaw urządzoną w iście domowym klimacie. Przystosowaną do zabaw animacyjnych, poczęstunku oraz integracji gości. Sala zawsze udekorowana jest tematycznie, według wybranego scenariusza.

Warsztaty tematyczne trwają dwie godziny, są obsługiwane przez jednego animatora (z możliwością wynajęcia większej liczby animatorów). Istnieje możliwość czasu wynajmu sali i/lub animatora. 

Maksymalna ilość dzieci: 12. Poczęstunek i napoje są po stronie zamawiającego. Dysponujemy jednorazową zastawą dla każdego uczestnika, oraz paterami na poczęstunek.

Urodzinowe wrażenia!

Urodziny to ważne święto dla najmłodszych. Każde dziecko marzy, by ten dzień był wyjątkowy. Pełen uśmiechów, bliskości przyjaciół i rodziny, zabawy i oczywiście prezentów :) Dzieci czekają na ten dzień z niecierpliwością. Jako rodzic chcesz sprawić, by urodziny Twojego dziecka były wspaniałym dniem, który będzie wspominało jeszcze długo. W realizacji tego planu pomoże Ci Studio Wrażeń. 

Urodziny indywidualne

Chcesz zorganizować indywidualny charakter imprezy urodzinowej dla swojego dziecka? Wyślij zapytanie