Przygotowanie do przedszkola?

Zajęcia adaptacyjne to idealne rozwiązanie!

Pierwsze doświadczenia z uczęszczaniem do przedszkola nie zawsze są usłane różami. To dotyczy zarówno dzieci, jak i rodziców.

Zajęcia adaptacyjne w studiu wrażeń powstały, aby ułatwić początek tej drogi. Zajęcia edukacyjno-adaptacyjne są skierowane do pociech w wieku 2-4 lat, które za niedługo rozpoczną swoją przygodę z przedszkolem.

Dlaczego warto?

Uczestnictwo w zajęciach adaptacyjnych  przygotuje Twoje dziecko do pobytu w przestrzeni, której wcześniej nie znało. Twoja pociecha będzie miała możliwość integracji i zabawy w grupie swoich rówieśników. 

Zajęcia artystyczne, rytmiczne, manualne i językowe są przygotowane z myślą o najmłodszych i dostosowane do ich etapu rozwoju. Dzięki temu są dla najmłodszych zabawą, w której chętnie biorą udział.

Aby prawidłowo się rozwijać, dziecko potrzebuje aktywności fizycznej i kontaktu z przyrodą. Mini Przedszkole to również zajęcia w naszym ogrodzie pełnym wrażeń. To miejsce, w którym organizujemy zabawy ruchowe na świeżym powietrzu i edukację przyrodniczą poprzez kontakt z naturą. 

Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie. Zależy nam, by czuły się wyjątkowo i bezpiecznie. Z tego powodu grupy są małe. Opiekę sprawuje kadra z doświadczeniem w pracy w grupach żłobkowych i przedszkolnych.

Zajęcia odbywają się w stałej grupie we wtorki i czwartki przez 3 godziny w godz. od 9:00 do 12:00.

Zajęcia adaptacyjne Żory

Zarezerwuj miejsce

Zajęcia adaptacyjne to świetny trening przed przedszkolem. Daje dziecku czas i możliwość na budowanie pewności siebie, uczy samodzielności, nawiązywania relacji z innymi.

Pytania? 724 748 787