Ale jaja… wielkanocne! Animacje dla dzieci w Studiu Wrażeń

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Dzieci z niecierpliwością wyczekują malowania pisanek, przygotowywania święconki i poszukiwania prezentów od Zajączka. A rodzice wiedzą, że najwięcej czasu na przygotowania spędzą tuż przed samymi Świętami. Nie wszystko przecież można rozłożyć w czasie.

Wyjątkowy czas dla dzieci

Święta Wielkanocne są dla dzieci wyjątkowym czasem. Atmosfera przedświąteczna udziela się im wtedy inaczej niż nam – dorosłym. Najmłodsi poznają w szkołach i przedszkolach wielkanocne tradycje. Malowanie pisanek i przygotowywanie ozdób jest dla nich fantastyczną zabawą. Z ekscytacją myślą o Zajączku.

Sami najlepiej wiecie, że w czasie naszych przygotowań dzieci potrafią dokazywać, a nie we wszystko można je zaangażować. Szczególnie najmłodsze pociechy nie zawsze wykazują się zrozumieniem :)

Potrzebujecie czasu, żeby zrobić przedświąteczne zakupy, porządki w domu lub pójść na nabożeństwo? Udać się do fryzjera lub kosmetyczki… albo ubić z Zajączkiem interesy? ;)

Zapraszamy na wielkanocne animacje

Koszt dwugodzinnych zajęć: 40 zł/ osobę

Ilość miejsc ograniczona

Studio Wrażeń zorganizuje czas Waszym dzieciom, kiedy Wy będziecie organizować i przygotowywać Święta.  Tuż przed Wielkanocą zapraszamy dzieci w wieku 4 -10 lat na warsztaty rękodzielnicze i animacje wielkanocne. Wspólnie będziemy się bawić i wykonamy piękne ozdoby wielkanocne. Wieczorem udamy się na poszukiwania Zajączka w naszym ogrodzie wrażeń. Tam na dzieci będą czekały niespodzianki! Warsztaty odbędą się w środę 31 marca w godzinach 17:00 – 19:30. To sporo czasu, który możecie przeznaczyć na spokojne załatwienie najważniejszych spraw. Dzieci będą miały zagwarantowaną dobrą i wartościową zabawę pod opieką wykwalifikowanej kadry.

Dołącz do newslettera