Ale jaja… wielkanocne! Animacje dla dzieci w Studiu Wrażeń

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Dzieci z niecierpliwością wyczekują malowania pisanek, przygotowywania święconki i poszukiwania prezentów od Zajączka. A rodzice wiedzą, że najwięcej czasu na przygotowania spędzą tuż przed samymi Świętami. Nie wszystko przecież można rozłożyć w czasie.

Wyjątkowy czas dla dzieci

Święta Wielkanocne są dla dzieci wyjątkowym czasem. Atmosfera przedświąteczna udziela się im wtedy inaczej niż nam – dorosłym. Najmłodsi poznają w szkołach i przedszkolach wielkanocne tradycje. Malowanie pisanek i przygotowywanie ozdób jest dla nich fantastyczną zabawą. Z ekscytacją myślą o Zajączku.

Sami najlepiej wiecie, że w czasie naszych przygotowań dzieci potrafią dokazywać, a nie we wszystko można je zaangażować. Szczególnie najmłodsze pociechy nie zawsze wykazują się zrozumieniem :)

Potrzebujecie czasu, żeby zrobić przedświąteczne zakupy, porządki w domu lub pójść na nabożeństwo? Udać się do fryzjera lub kosmetyczki… albo ubić z Zajączkiem interesy? ;)

Zapraszamy na wielkanocne animacje

Koszt dwugodzinnych zajęć: 40 zł/ osobę

Ilość miejsc ograniczona

Studio Wrażeń zorganizuje czas Waszym dzieciom, kiedy Wy będziecie organizować i przygotowywać Święta.  Tuż przed Wielkanocą zapraszamy dzieci w wieku 4 -10 lat na warsztaty rękodzielnicze i animacje wielkanocne. Wspólnie będziemy się bawić i wykonamy piękne ozdoby wielkanocne. Wieczorem udamy się na poszukiwania Zajączka w naszym ogrodzie wrażeń. Tam na dzieci będą czekały niespodzianki! Warsztaty odbędą się w środę 31 marca w godzinach 17:00 – 19:30. To sporo czasu, który możecie przeznaczyć na spokojne załatwienie najważniejszych spraw. Dzieci będą miały zagwarantowaną dobrą i wartościową zabawę pod opieką wykwalifikowanej kadry.

Dołącz do newslettera

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Produkty Wrażeń

Kategorie sklepu wrażeń